GLASS & CERAMICS / Ceramics / Coffee cups 11288020

nr 1128 8020

COFFEE CUPS

med fat, 7 pieces, empire, Skador, nagg.

med fat, 7 st, empire

Condition: Skador, nagg

SEK 100

Monday September 11 2017
at 18:50:17

11/9 09:35:11 1      Vinnande bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren